Skip to main content

Nasz zespół

Kompetencje, wiedza, zaufanie

Odpowiedzialność, etyka i profesjonalizm stanowią fundamenty naszego działania i decydują o najwyższym standardzie naszych usług. Zespół Danks tworzą specjaliści i eksperci o wysokich kompetencjach, potwierdzonych renomowanymi certyfikatami, którzy z uwagą wsłuchują się w potrzeby klientów i wykorzystują swoje doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić im usługi dobrze dopasowane do ich strategii, celów i potrzeb. Naszymi priorytetami są bezpieczeństwo podatkowe i efektywność finansów przedsiębiorców, którzy powierzają nam pieczę na swoimi księgami podatkowymi i budżetami i którzy oczekują od nas rekomendacji co do decyzji kluczowych dla ich planów biznesowych.

Naszym atutem jest bezpośrednia komunikacja z każdym klientem i uważne przyglądanie się jego sytuacji i potrzebom. Wzajemna otwartość i zaufanie są w Danks podstawą skutecznej współpracy i powadzą do wypracowania najlepszych indywidualnych rozwiązań systemowych i proceduralnych. Do każdego zagadnienia podchodzimy kompleksowo, a dzięki długoletnim doświadczeniom potrafimy je ocenić i opracować z uwzględnieniem wielu aspektów księgowo-podatkowych.

Kluczowe osoby w firmie

Krzysztof Truchel

Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Zarządzania, kierunek Zarządzanie finansami). Ukończył także trzyletnie studia doktoranckie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im Leona Koźmińskiego, posiada uprawnienia biegłego rewidenta (nr 9672), doradcy podatkowego (nr 00287), certyfikat księgowego (nr 4410/97) i licencję syndyka (nr 83). Największą pasją prezesa są finanse, a zaraz za nimi jest nurkowanie i piłka nożna.

Długoletni współpracownicy

Adam Osiński

Adwokat, specjalista w zakresie rynku kapitałowego, w szczególności w zakresie rynku NewConnect, ekspert w zakresie prawa cywilnego i handlowego.

Mariusz Kuciński

Ekspert w dziedzinie badań skonsolidowanych sprawozdań finansowych dużych grup kapitałowych, twórca arkuszy informacyjno-kalkulacyjnych z zakresu badania sprawozdań finansowych.

Prof. H. Dzwonkowski

Wybitny ekspert w dziedzinie prawa finansowego, zwłaszcza prawa podatkowego. Obecnie pełni funkcję Kierownika Zakładu Prawa Daninowego, Zobowiązań i Procedur Podatkowych w Katedrze Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wykładowca na wielu renomowanych uczelniach ekonomicznych w Polsce i w Europie.

Grażyna Tomaszewska

Europejski Rzecznik Patentowy, poprzednio przez wiele lat zatrudniona na stanowisku Rzecznika Patentowego w Centrum Zdrowia Dziecka. Od roku 1992 prowadzi Kancelarię Patentową PROPERTY wyspecjalizowaną w sprawach z zakresu ochrony własności przemysłowej.

Sławomir Żałobka

Radca prawny, menedżer i ekspert z ponad 30 letnim doświadczeniem w sektorze publicznym i prywatnym. Doświadczenie zawodowe zdobywał  zarządzając spółkami prawa handlowego oraz innymi organizacjami o zróżnicowanej skali działalności, w tym w środowisku międzynarodowym.

Kariera

Kariera

Spółka Danks to zespół ambitnych i doświadczonych specjalistów w zakresie księgowości i finansów. Wszystkich pracowników czeka rozwój dopasowany do ich możliwości i motywacyjny system wynagradzania. Od samego początku każdy podąża jasną i przejrzystą ścieżką kariery, realizując zadania dopasowane do własnych uzdolnień i kierunku wykształcenia.

Dążymy do tego, aby nasi pracownicy stale się rozwijali, zdobywali nowe doświadczenia oraz podnosili poziom posiadanej wiedzy. Praca w Danks pozwala na samodzielne rozwiązywanie ciekawych problemów z zakresu finansów, gdy jest to konieczne przy wsparciu doświadczonych partnerów oraz branie udziału w pracach grup projektowych przy realizowaniu bardziej złożonych zadań z zakresu budowania wartości przedsiębiorstw.

Etapy rekrutacji

1. Zebranie cv kandydatów w formie elektronicznej
2. Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami
3. Oferta pracy dla najlepszych

Oferujemy liczne szkolenia, atrakcyjne warunki zatrudnienia z motywacyjnym systemem wynagradzania, pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje (cv) prosimy kierować na email: danks@danks.com.pl

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r.o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poszukujemy

Obecnie Spółka poszukuje osoby z doświadczeniem do pracy w księgowości z dobrą znajomością programu Symfonia i Optima.

Wymagania: 5 lat pracy w księgwości, ukończone na bieżąco kursy ze zmian w podatkach VAT i PDOP.

Skontaktuj się z nami