Skip to main content

Solidny, stabilny partner w biznesie

Z dumą o przeszłości

Nasza historia zaczęła się od jednoosobowej działalności gospodarczej rozpoczętej w 1995 roku, ale geneza Danks sięga dalej w przeszłość, bo księgowość praktykuje się w rodzinie założycieli spółki ponad pół wieku. Jednoosobowa firma ewoluowała poprzez spółkę cywilną, spółkę jawną z 2002 r. do spółki komandytowej utworzonej w 2006 r., a 14 października 2010 Danks, Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego sp. z o.o. sp.k. przekształciła się w spółkę akcyjną i do dzisiaj działamy w tej samej osobowości prawnej.

Te przekształcenia są efektem naszego stałego rozwoju i wzrostu, więc z dumą je przywołujemy. Wynikały one z konsekwentnego poszerzania zakresu usług, które świadczymy i z planowanego wzrostu. Zanim firma Danks stała się spółką akcyjną notowaną w alternatywnym systemie obrotu NewConnect, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, przez 18 lat stale dążyła do polepszania poziomu świadczonych usług. W tym celu wypracowaliśmy wysokie standardy działania, zakupiliśmy profesjonalne oprogramowanie komputerowe, powiększaliśmy sukcesywnie zespół naszych specjalistów.

Pasja, rozwój, solidne finanse

Księgowość i finanse to dziedziny, których szczegóły zmieniają się bardzo dynamicznie i niewielu może powiedzieć, że wie o nich wszystko. W Danks bardzo dbamy o pozyskiwanie nowych kompetencji i aktualizowanie wiedzy, aby zawsze mieć odpowiedź na każde pytanie i każdą potrzebę naszych klientów. Nasi eksperci legitymują się najlepszym wykształceniem, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam przewidywać potrzeby klientów na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.

Z roku na rok poprawiamy jakość naszych usług. Największy nacisk kładziemy na usługi księgowe dla przedsiębiorców, czyli prowadzenie ksiąg podatkowych, w tym zastępstwo podatnika i lista płac z obsługą kadrową, oraz usługi finansowe, takie jak doradztwo przy fuzjach i przekształceniach, audyty, restrukturyzacja firm. Sukcesywnie wdrażamy w naszej firmie rozwiązania uwzględniające zdobycze nowoczesnych technologii i udostępniamy je naszym klientom online. Stabilność Danks S.A. jako partnera w biznesie jest gwarancją dobrej, efektywnej, wieloletniej współpracy.

Wybierz Danks, jeśli potrzebujesz wsparcia w budowaniu i optymalizacji strategii księgowej i finansowej swojej firmy i jeśli szukasz pewnego, stabilnego partnera biznesowego.

Ewolucja marki

Skontaktuj się z nami