Skip to main content

Biuro księgowe Marki

Dlaczego biuro księgowe w Markach

Prowadzenie firmy, nawet jeśli jest ono realizacją marzenia albo pasji, niesie ze sobą szereg obowiązków wynikających z funkcjonowania w ramach państwa i prawa, w tym konieczność prowadzenia księgowości firmy. Jeśli nie jesteś księgowym z wykształcenia i nie śledzisz bieżących zmian w przepisach, to nawet jeśli prowadzisz działalność gospodarczą na niewielką skalę, bioro księgowe Marki jest dla ciebie właściwym rozwiązaniem. Jeśli dotychczas zatrudniałeś księgową na etacie, to wiesz, że w okresie urlopu lub choroby tej osoby zostajesz sam z pytaniami lub problemami albo z zakłopotaniem zwracasz się do niej w jej wolnym czasie. Współpraca z biurem księgowym Marki eliminuje tego typu sytuacje i zapewnia ciągłą obsługę.

Twoja księgowość w rękach doświadczonego eksperta

Jeśli wybierzesz biuro księgowe Marki, wszystkie sprawy księgowe i finansowe twojej firmy powierzymy jednemu wykwalifikowanemu ekspertowi, którzy będzie miał pieczę nad całością. Będzie on reprezentował cię jako podatnika przed Krajową Administracją Skarbową i będzie zajmował się wszystkimi rozliczeniami księgowymi i podatkowymi. Otrzymasz od niego w wyznaczonych okresach raporty prezentujące wyniki finansowe, będzie wysyłał w twoim imieniu odpowiednie dokumenty do IS i ZUS, a w razie potrzeby przygotuje on wniosek kredytowy lub leasingowy. Wszystkie te czynności będą miały odzwierciedlenie w naszym systemie informatycznym, tak że pod nieobecność twojego opiekuna będziesz mieć do nich dostęp sam lub za pośrednictwem innego członka naszego zespołu.

Najważniejsze usługi biura księgowego Marki

Oferujemy usługi księgowe w pełnym zakresie. Od rejestracji firmy, poprzez aktualizacja jej danych, ewidencjonowanie operacji gospodarczych w księgach, miesięczne rozliczenia oraz deklaracji podatkowych CIT, VAT, PIT, JPK oraz prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Nasz specjalista sporządzi wymagane przepisami sprawozdania finansowe, podejmie współpracę z biegłym rewidentem podczas badania sprawozdań przez US, przygotuje też właściwe raportów okresowe dla GUS, NBP.

Warto korzystać z profesjonalnego biura księgowego Marki, aby cały swój czas oraz energię i kompetencje poświęcić na prace związane z branżą, w której działa Twoja firma. To oznacza przede wszystkim bezpieczeństwo danych i dokumentów, a także wybór najlepszych rozwiązań z punktu widzenia księgowego, podatkowego i finansowego.

Biuro rachunkowe

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego w Warszawie

Biuro rachunkowe Białołęka

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego na Białołęce

Biuro rachunkowe Marki

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego w Markach

Biuro rachunkowe Targówek

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego na Targówku

Biuro księgowe

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego w Warszawie

Biuro księgowe Białołęka

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego na Białołęce

Biuro księgowe Targówek

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego na Targówku

Doradztwo podatkowe Warszawa

Sprawdź ofertę doradztwa podatkowego w Warszawie

Doradca podatkowy Warszawa

Sprawdź ofertę profesjonalnego doradcy podatkowego w Warszawie

Skontaktuj się z nami