Skip to main content

Biuro księgowe

Dlaczego biuro księgowe

W dobie częstych zmian przepisów księgowych i podatkowych korzystanie z usług biura księgowego jest dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy. Jako alternatywa dla własnej księgowej ma ono wiele zalet, przede wszystkim tę, że przedsiębiorca nie ma kłopotu z obsługą w czasie urlopu lub choroby księgowej. Małe firmy nie generują zresztą tylu zdarzeń, aby efektywnie wykorzystać cały etat  specjalisty.

Podstawowe usługi biura księgowego

Nasz zespół doświadczonych ekspertów świadczy usługi księgowe w pełnym zakresie. Wśród nich są przede wszystkim: rejestracja i aktualizacja danych podmiotów gospodarczych, bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych w księgach handlowych, przygotowanie miesięcznych rozliczeń oraz deklaracji podatkowych CIT, VAT, PIT, JPK, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, współpraca z biegłym rewidentem podczas badania sprawozdań, przygotowywanie wymaganych raportów okresowych dla GUS, NBP.

Opiekun klienta

Każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z naszym biurem księgowym, otrzymuje opiekuna, który będzie go reprezentował podatnika przed Krajową Administracją Skarbową i będzie zajmował się wszystkimi jego sprawami związanymi z rozliczeniami księgowymi i podatkowymi. Przygotuje standardowe raporty prezentujące wyniki analizy zmian kosztów i przychodów, a także przygotuje w razie potrzeby wniosek kredytowy lub leasingowy.

Korzystanie z profesjonalnego biura księgowego to bezpieczeństwo zarówno danych dotyczących wszystkich zdarzeń wymagających rejestracji i wpływających na wynik firmy, jak i dokumentów. Oznacza ono również dostęp do stale wzbogacanej i aktualizowanej wiedzy naszych ekspertów, którzy doradzą, jak efektywnie zarządzać zasobami materialnymi i finansowymi firmy.

Biuro rachunkowe

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego w Warszawie

Biuro rachunkowe Białołęka

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego na Białołęce

Biuro rachunkowe Marki

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego w Markach

Biuro rachunkowe Targówek

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego na Targówku

Biuro księgowe Białołęka

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego na Białołęce

Biuro księgowe Marki

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego w Markach

Biuro księgowe Targówek

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego na Targówku

Doradztwo podatkowe Warszawa

Sprawdź ofertę doradztwa podatkowego w Warszawie

Doradca podatkowy Warszawa

Sprawdź ofertę profesjonalnego doradcy podatkowego w Warszawie

Skontaktuj się z nami