Skip to main content

Biuro rachunkowe Targówek

Dla kogo biuro rachunkowe na Targówku?

Terminowe i poprawne rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym mają duży wpływ na właściwe funkcjonowanie i płynność finansową każdej, nawet najmniejszej firmy. Dlatego prowadzenie tych spraw należy powierzyć osobom z odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem, najlepiej z wieloma dobrymi rekomendacjami. Takim zespołem specjalistów dysponuje Biuro rachunkowe Targówek działające w ramach spółki Danks. Będzie ono solidnym wsparciem nie tylko w zakresie obsługi księgowej, ale także jako ekspert w dziedzinie szerzej pojętych finansów przedsiębiorstwa.

Godny zaufania partner w księgowości

Aby prowadzić działalność gospodarczą trzeba oczywiście znać obowiązujące przepisy w podstawowy zakresie, ale nie sposób być na bieżąco ze zmianami prawa i zobowiązań w każdej dziedzinie. Składki ubezpieczeniowe i podatki należą do najbardziej obciążających przedsiębiorców zobowiązań, a konsekwencje ich nierealizowania są dotkliwe, dlatego warto nawiązać współpracę z biurem rachunkowym Targówek, które dysponuje aktualną wiedzą o przepisach i procedurach oraz nowoczesnymi narzędziami do sprawnego sporządzania deklaracji do ZUS i US i prowadzenia rozliczeń. Klient biura rachunkowego dostarcza mu informacji o zdarzeniach gospodarczych, jakie zaszły w jego firmie i otrzymuje w odpowiednim terminie kwoty, jakie ma wpłacić jako zaliczki i składki. Obliczeniem tych kwot i sporządzeniem wymaganych dokumentów zajmie się biuro rachunkowe Targówek.

Zakres usług biura rachunkowego Targówek

Na podstawową obsługę każdego klienta – podmiotu gospodarczego składa się szereg ściśle określonych czynności, które biuro rachunkowe Targówek wykonuje według wypracowanych przez wiele lat procedur. Poczynając od prowadzenia ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych firmy, poprzez bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych w księgach handlowych, po przygotowanie miesięcznych rozliczeń oraz deklaracji podatkowych CIT, VAT, PIT, JPK oraz bieżące rozliczenia z ZUS. W razie potrzeby sporządzamy wnioski kredytowe i leasingowe, pomagamy w rejestracji i aktualizacji danych w CEIDG i sporządzamy raporty okresowych dla zarządu, GUS, NBP. Opracowujemy także Zakładowe Plany Kont i Polityki Rachunkowości, wykonujemy analizy kont rozrachunkowych i zmian kosztów i przychodów. Biuro rachunkowe Targówek reprezentuje przedsiębiorstwa, którymi się opiekuje przed organami Krajowej Administracji Skarbowej i sporządzamy raporty okresowych dla zarządu, GUS, NBP.

Profesjonalizm poparty doświadczeniem

Każdy klient biura rachunkowego Targówek otrzymuje opiekuna w osobie eksperta do spraw rachunkowości, aby wszystkie sprawy jednej firmy były rozważane i realizowane kompleksowo, w jak najszerszym kontekście. To podstawa wszystkich naszych działań i gwarancja, że wszystkie rozliczenia i dokumenty będą przygotowane na czas i będą uwzględniały każde zdarzenie zgłoszone przez przedsiębiorcę. Każdy z naszych ekspertów dysponuje wymaganym aktualnym certyfikatem, a dodatkowo szczycimy się wieloma pozytywnymi opiniami naszych klientów.

Biuro rachunkowe

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego w Warszawie

Biuro rachunkowe Białołęka

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego na Białołęce

Biuro rachunkowe Marki

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego w Markach

Biuro księgowe

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego w Warszawie

Biuro księgowe Białołęka

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego na Białołęce

Biuro księgowe Marki

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego w Markach

Biuro księgowe Targówek

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego na Targówku

Doradztwo podatkowe Warszawa

Sprawdź ofertę doradztwa podatkowego w Warszawie

Doradca podatkowy Warszawa

Sprawdź ofertę profesjonalnego doradcy podatkowego w Warszawie

Skontaktuj się z nami