Skip to main content

Biuro rachunkowe

Dlaczego biuro rachunkowe

Dla osoby prowadzącej firmę prawidłowe i korzystne biznesowo rozliczenia z ZUS i US to podstawa działania, niezależnie od branży i wielkości. Oprócz tego liczy się wynik finansowy i osiąganie wytyczonego celu biznesowego w postaci pozycji na rynku, wielkości przychodów lub mierzonego innymi wskaźnikami. Aby oba te aspekty działalności przedstawiały się pozytywnie i składały się na sukces, warto powierzyć je profesjonalistom. Najlepiej wybrać biuro rachunkowe Danks, które prowadzi działalność na rynku od ponad 25 lat, cieszy się zaufaniem wielu klientów, którzy korzystają z jego usług przez długie lata.

Doświadczeni eksperci i nowoczesne narzędzia

Aby dokonać poprawnej oceny kondycji finansowej firmy i przedstawić rekomendacje co do jej rozwoju, biuro rachunkowe zaczyna od rejestracji zdarzeń gospodarczych podmiotu i właściwego ich zakwalifikowania. Wymaga to przede wszystkim aktualnej wiedzy na temat bieżących przepisów księgowych i podatkowych. Duże znaczenie ma tu także doświadczenie we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędem Skarbowym. Nowoczesne narzędzia używane w naszym biurze rachunkowym do sporządzania deklaracji wymaganych przez ZUS  i US nie tylko usprawniają pracę i komunikację z klientami ale też zapewniają bezpieczeństwo danych.

Usługi biura rachunkowego dla twojej firmy

Do najważniejszych usług należy zaliczyć: prowadzenie ewidencji zdarzeń gospodarczych w księgach handlowych, przygotowanie okresowych rozliczeń, w tym deklaracji podatkowych CIT, VAT, PIT, JPK, utrzymanie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, rozliczenia z ZUS, sporządzanie wniosków kredytowych i leasingowych. Poza tym biuro rachunkowe oferuje opracowanie Zakładowego Plany Kont i Polityki Rachunkowości.  Początkujących przedsiębiorców specjaliści z biura rachunkowego wspierają podczas rejestracji firmy i aktualizacji danych w CEIDG. Naszą domeną są także wymagane przepisami roczne sprawozdania finansowe i raporty okresowe dla zarządów, GUS, NBP. Przygotowujemy je i współpracujemy z biegłymi rewidentami podczas badania sprawozdań. Do standardowych usług należy także reprezentowanie klientów przed organami Krajowej Administracji Skarbowej.

Biuro rachunkowe Białołęka

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego na Białołęce

Biuro rachunkowe Marki

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego w Markach

Biuro rachunkowe Targówek

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura rachunkowego na Targówku

Biuro księgowe

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego w Warszawie

Biuro księgowe Białołęka

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego na Białołęce

Biuro księgowe Marki

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego w Markach

Biuro księgowe Targówek

Sprawdź ofertę profesjonalnego biura księgowego na Targówku

Doradztwo podatkowe Warszawa

Sprawdź ofertę doradztwa podatkowego w Warszawie

Doradca podatkowy Warszawa

Sprawdź ofertę profesjonalnego doradcy podatkowego w Warszawie

Skontaktuj się z nami