Biuro rachunkowe online

Czym jest biuro rachunkowe online iDanks?

Autorski program Danks opracowany na podstawie 25 lat doświadczeń na rynku, wykorzystujący najnowsze technologie przetwarzania danych, gwarantujący bezpieczeństwo i pełną funkcjonalność w zakresie rozliczeń. Narzędzie stworzone przez ekspertów Danks do zindywidualizowanej automatycznej obsługi procesów księgowych, zapewniające poprawny, terminowy i bezpieczny przepływ dokumentów i danych pomiędzy firmą klienta, urzędami i naszymi konsultantami.

To bezpieczna elektroniczna platforma, dzięki której szybko i sprawnie wystawisz faktury swoim kontrahentom.

Twoje działania ograniczają się do dostarczenia skanów dokumentów do systemu i zapłacenia składek ubezpieczeniowych i podatku.

Nasze nowoczesne narzędzia analizują Twoje faktury i przygotowują raporty, na podstawie których dokonasz przelewów do ZUS i US.

Deklaracje do ZUS i US przygotują i wyślą do urzędów nasi doradcy.

Dostęp do swoich danych, czyli faktur, raportów i deklaracji, masz online, przez cały czas, nie musisz więc o nie prosić ani na nic czekać.

Zawsze możesz poprosić naszych doradców o wyjaśnienie lub odpowiedź na pytania.

Jak to działa?

 
 
 
 
 
 
1
1

Dla kogo i kiedy biuro rachunkowe online iDanks?

Szanujesz swój czas

Nie będziesz dojeżdżał z dokumentami do  biura księgowego w godzinach, w których sam prowadzisz własną działalność.

Firmy małe, średnie, freelancerzy

Jeśli miesięczna liczba faktur wynosi 25-30 sztuk, to biuro rachunkowe online jest dużo tańsze niż tradycyjnych usługi księgowe

Dbasz o bezpieczeństwo

Jeśli korzystasz z programów instalacyjnych, istnieje ryzyko, że w razie awarii komputera firma utraci dane. W e-księgowości ewidencje czy rejestry sprzedaży i zakupów znajdują się w tzw. chmurze, a dzięki zabezpieczeniom wysokiej jakości nie ma ryzyka utraty danych.

Proste faktury

Otrzymasz intuicyjne narzędzie do wystawiania rachunków i faktur i wyślesz je elektronicznie do kontrahentów.

Gotowe deklaracje do ZUS i US

Nie musisz wiedzieć, jak prawidłowo wypełnić deklaracje VAT-7, ZUS DRA ani jak obliczyć zaliczki na podatek dochodowy. Nasz księgowy wyśle wszystkie deklaracje do urzędów.

Kalkulator cen i logowanie wkrótce…

Do zbudowania systemowego biura rachunkowego online zaangażowaliśmy naszych najlepszych specjalistów i sprawdzonych dostawców. Już wkrótce udostępnimy możliwość zalogowania się i pełną funkcjonalność  online, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystywać możliwości naszej firmy w sposób całkowicie zautomatyzowany.

Skontaktuj się z nami