Skip to main content

Biuro rachunkowe online

Czym jest biuro rachunkowe online iDanks?

Autorski program Danks opracowany na podstawie 25 lat doświadczeń na rynku, wykorzystujący najnowsze technologie przetwarzania danych, gwarantujący bezpieczeństwo i pełną funkcjonalność w zakresie rozliczeń. Narzędzie stworzone przez ekspertów Danks do zindywidualizowanej automatycznej obsługi procesów księgowych, zapewniające poprawny, terminowy i bezpieczny przepływ dokumentów i danych pomiędzy firmą klienta, urzędami i naszymi konsultantami.

To bezpieczna elektroniczna platforma, dzięki której szybko i sprawnie wystawisz faktury swoim kontrahentom.

Twoje działania ograniczają się do dostarczenia skanów dokumentów do systemu i zapłacenia składek ubezpieczeniowych i podatku.

Nasze nowoczesne narzędzia analizują Twoje faktury i przygotowują raporty, na podstawie których dokonasz przelewów do ZUS i US.

Deklaracje do ZUS i US przygotują i wyślą do urzędów nasi doradcy.

Dostęp do swoich danych, czyli faktur, raportów i deklaracji, masz online, przez cały czas, nie musisz więc o nie prosić ani na nic czekać.

Zawsze możesz poprosić naszych doradców o wyjaśnienie lub odpowiedź na pytania.

Jak to działa?

 
 
 
 
 
 
1
1

Dla kogo i kiedy biuro rachunkowe online iDanks?

Szanujesz swój czas

Nie będziesz dojeżdżał z dokumentami do  biura księgowego w godzinach, w których sam prowadzisz własną działalność.

Firmy małe, średnie, freelancerzy

Jeśli miesięczna liczba faktur wynosi 25-30 sztuk, to biuro rachunkowe online jest dużo tańsze niż tradycyjnych usługi księgowe

Dbasz o bezpieczeństwo

Jeśli korzystasz z programów instalacyjnych, istnieje ryzyko, że w razie awarii komputera firma utraci dane. W e-księgowości ewidencje czy rejestry sprzedaży i zakupów znajdują się w tzw. chmurze, a dzięki zabezpieczeniom wysokiej jakości nie ma ryzyka utraty danych.

Proste faktury

Otrzymasz intuicyjne narzędzie do wystawiania rachunków i faktur i wyślesz je elektronicznie do kontrahentów.

Gotowe deklaracje do ZUS i US

Nie musisz wiedzieć, jak prawidłowo wypełnić deklaracje VAT-7, ZUS DRA ani jak obliczyć zaliczki na podatek dochodowy. Nasz księgowy wyśle wszystkie deklaracje do urzędów.

Kalkulator cen i logowanie wkrótce…

Do zbudowania systemowego biura rachunkowego online zaangażowaliśmy naszych najlepszych specjalistów i sprawdzonych dostawców. Już wkrótce udostępnimy możliwość zalogowania się i pełną funkcjonalność  online, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystywać możliwości naszej firmy w sposób całkowicie zautomatyzowany.

Skontaktuj się z nami